Bursa Yaşam
Bursa

Başkan Taban; ”İnegöl Her Şeye Değer’’ Diyerek Yola Devam

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın yeniden İnegöl Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Başkan Alper Taban, ‘’İnegöl Her Şeye Değer’’ diyerek yola devam edeceklerini söyledi.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen Bursa ilçeleri aday tanıtım toplantısında İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterildi.

 

 

GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURDUK, DEVAM ETTİRECEĞİZ

 

Tofaş Spor Salonu’nda düzenlenen görkemli aday tanıtım toplantısında yeniden İnegöl Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan Başkan Alper Taban, en büyük proje gönüllere girebilmektir diyerek İnegöllülerle kurdukları gönül köprüsünü devam ettireceklerini iletti. Başkan Alper Taban yeni döneme dair yaptığı açıklamada, ‘’81 ilden tüm vatandaşlarımızın bir arada huzur içinde yaşadığı, kardeşlik bağının en güçlü temsili olan İnegöl’e yeniden hizmet etmek için aday olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu kutlu göreve layık gören Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm parti büyüklerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2017 yılında atama ile başlayan belediye başkanlığı süreci, 2019’daki yerel seçimlerindeki zaferimizle devam etti.

Vatandaşlarımızın teveccühü ile 5 yıldır sürdürdüğümüz İnegöl’e hizmet seferberliğini alnımız ak bir şekilde gerçekleştirdik. Süreç içerisinde partimizin tüm kademeleriyle hep istişareli şekilde çalışmalar yaparak derdimiz sadece İnegöl’e hizmet oldu. 2017’de de demiştim, şimdi de aynısını söylüyorum; en büyük proje gönüllere girebilmektir. İnegöllü vatandaşlarımızla gönül köprüleri kurduk, bundan sonra da devam ettireceğiz.

 

İnegöl olarak her zaman üzerimize düşeni yaptık. Tüm dünyanın etkilendiği koronavirüs süreci olsun, sel ve deprem felaketleri olsun, en son da 11 ilimizin etkilendiği asrın felaketinde de olsun her zaman birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek çalışmalar yürüttük. Aslında Türk milletimizin en büyük özelliği de ‘’kardeşliğidir.’’ dedi.

Related posts

Bursa Valisi Canbolat, Orhaneli’de muhtarlarla buluştu

Bursa Yaşam

İşte TOGG Otomobil Fabrikası’nın ruhsatı

Bursa Yaşam

Milletvekili Esgin müjdeyi verdi, yeni seferler başlıyor

Bursa Yaşam