Bursa Yaşam
Bursa Güncel Kültür Sanat Sinema & Tiyatro

Bursa’da duygu seli

Sinema dünyasının naif hikayelerinden ‘Sırrını Biliyorum’un Bursa Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi’ndeki seyircili gösterimi büyük ilgi gördü. Bursa’daki özel gösterimde, oyuncular ve seyirciler bir araya geldi.

Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi Sinema Kino’da ‘Sırrını Biliyorum’ filminin oyunculu gösterimi gerçekleştirildi. Filmin oyuncularından Reha ÖZCAN, Beren GENÇALP, Alihan TÜRKDEMİR, Arzu SURİCİ,nin katıldığı gösterim gecesinde sinema severler, tebessüm ve gözyaşları arasında yoğun duygu geçişleriyle filmi izledi.

Yapımcılığını Trio Pictures / Ali Ertem, Veysel Dalgıç’ın üstlendiği, Battal Karslıoğlu’nun yönettiği Sırrını Biliyorum’un senaryosunda, Battal Karslıoğlu ile Ebru Erdemoğlu’nun imzası bulunuyor.

Öte yandan oyuncuların katıldığı etkinlik vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

 

Duygu ve düşüncelerini aktaran film oyuncuları, seneryodan çok fazla etkilendiğini belirtirken, Bursa’da çekilmesinin ayrı bir güzelliği olduğunu ifade etti. Oyuncular oynadıkları karakterlerle ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşırken, filmin çocuk oyuncularının başarılı performansları büyük alkış aldı.

Related posts

Kadir Gecesi’nde Ulu Camii doldu taştı

Bursa Yaşam

Bursa’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun Temeli Atıldı

Bursa Yaşam

Bursa’da provokasyona göz altı

Bursa Yaşam