Bursa Yaşam
Bursa Güncel

Şadi Özdemir mazbatasını alarak görevine başladı

Nilüfer’de belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Şadi Özdemir, Nikahevi’nde düzenlenen törenle mazbatasını alarak görevine başladı.

31 Mart yerel seçimleri sonrası belediye başkanları bir bir mazbatalarını alarak görevi devralıyor. Nilüfer’de seçimleri kazanan Şadi Özdemir de Nikahevi’nde düzenlenen törenle mazbatasını alarak resmen görevine başladı. Törene Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP milletvekilleri Hasan Öztürk, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin ve partililer katıldı.

Cuma günü saat 11.00’de görevi eski başkan Turgay Erdem’den devralacağını ifade eden Özdemir, kendisine destek verenlere teşekkür ederek, “Bana ve ekibime gösterdiğiniz bu destek için çok teşekkür ediyorum. Aldığımız güvenin sorumluluğunu biliyoruz. Nilüfer’in yüzde 60’ı bize destek verdi, biz de yüzde 100 Nilüferlilere hizmet vereceğiz. Eşit ve adil bir şekilde hizmet sunmaya devam edeceğiz. Belediye başkanlığı, meclis üyeliği bir meslek değildir, burası bir hizmet yeridir. Bunun farkındayız. 5 yıl boyunca size hizmet etmeye geliyoruz. 5 yılın sonunda kendi mesleklerimize döneceğiz. Biz kamunun, toplumun çıkarlarını düşünmeye devam edeceğiz. Kentin değerlerini kentli ile paylaşacağız. Kentin problemlerini ortadan kaldırmak için el ele verip meclis üyelerimizle, örgütümüzle ve Nilüferli paydaşlarımızla birlikte yürüyeceğiz” ifadelerini kulland

ı.

Related posts

Bursa’dan İtalya’ya ilk elektrikli otobüs teslimatı

Bursa Yaşam

Bursa’da kırmızı ete indirim

Bursa Yaşam

Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji bölümüne uzman atanacak

Bursa Yaşam