Bursa Yaşam
Bursa Yeme İçme

Lezzetiyle meşhur Bizim Ora Kokoreç Downtown’da açıldı

LEZZETİYLE MEŞHUR BİZİM ORA KOKOREÇ, DOWNTOWN’DA AÇILDI!

Bursa’nın Gemlik ilçesinde 1997 yılında lezzet yolculuğuna başlayan Bizim Ora Kokoreç, Türkiye’nin en büyük karma projesi olan DownTown Bursa’da 2.şubesini açtı.
Bursa’nın sosyal yaşamına alışılagelmişin dışında yeni bir konsept kazandıran DownTown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi, Bursalıları seçkin markalarla buluşturmaya devam ediyor. Bursa’nın Gemlik ilçesine bağlı Kurşunlu bölgesinde 1997 yılında kurulan Bizim Ora Kokoreç, 27 senelik lezzet yolculuğuna yeni bir durak daha ekledi.


GÜNDE YARIM TON KOKOREÇ
Günde 500 kilo kokoreç satan, ayrıca 81 ile ve yurt dışına dondurulmuş kokoreç gönderen Bizim Ora Kokoreç, Türkiye’nin en büyük karma projesi olan DownTown Bursa’da 2.şubesini açtı. Düzenlenen açılış törenine, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, Atış Grup CEO’su Ahmet Atış, Bizim Ora Kokoreç sahipleri İsmail Süzer ve Eren Süzer kardeşler ile çok sayıda davetli katıldı.


MİRASI DAHA İLERİ TAŞIYACAĞIZ
Açılış konuşmasını yapan Bizim Ora Kokoreç Kurucusu İsmail Süzer ve Eren Süzer kardeşler, babalarından aldıkları mirası daha ileri taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Aynı çizgide aynı lezzetle yolumuza devam edeceğiz. Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.


BENİM İÇİN BÜYÜK GURUR
Ardından konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ise kendilerini daha önceden tanıdığını belirtti. Bursalılara bu lezzete sahip çıkmalarını isteyen Sertaslan, “Kardeşlerimin burada olması benim için büyük bir gururdur” diye konuştu.

BAŞARILAR DİLİYORUM
Bursa’nın yeni eğlence ve yaşam merkezi DownTown’un şehre değer katan yer olduğunu belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da Bizim Ora Kokoreç’in çıktığı lezzet yolculuğunda başarı dileklerini iletti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız ise “Babamızdan aldığımız mirası yukarıya taşımak istiyoruz diyen gençlere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmaların ardından Bizim Ora Kokoreç’in 2. şubesi kurdele kesimi ile açıldı.

Related posts

İnegöl’ün 2029 Vizyonu Çalıştay Raporu Açıklandı

Bursa Yaşam

Bursa’da huzur uygulaması aralıksız devam ediyor

Bursa Yaşam

Osmangazi Belediyesi’nde örnek devir teslim

Bursa Yaşam