Bursa Yaşam
Etkinlik Takvimi Güncel

Gençlik ve Spor Bayramı’nda Bursa’da yıldız yağmuru

Bursa’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, ünlü sanatçıların konserleri ile coşku ile kutlanacak. 17, 18 ve 19 Mayıs’da yapılacak konserler ve çeşitli etkinliklerle Bursa’da meydanlar ünlüler geçidine sahne olacak.

Bursa 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda yıldızlar geçidine sahne olacak. Bursa Büyükşehir Belediyesi ‘Gençlik Şenliği’ etkinlikleri çerçevesinde Hüdavendigar Kent Parkı’nda kurulan sahnede birçok sanatçı şarkılarını seslendirecek. 18 Mayıs Cumartesi günü 21.00’da Hande Yener, 19 Mayıs Pazar günü 20.30’da Emre Fel ve 19 Mayıs Pazar günü 22.00’da Blok3 hayranları ile buluşacak.

Nilüfer Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 20.30’da Nilüfer Belediyesi Halk Evi önünde Ceza, şarkılarını Nilüferliler için seslendirecek.

Osmangazi Belediyesi, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Osmangazi Meydanı’nda 17 Mayıs Cuma günü saat 21.00’da Reckol, 18 Mayıs Cumartesi günü Emre Kaya, 19 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da ise ‘Haluk Levent Gençlik Konseri’ ile kutlayacak.

Yıldırım Belediyesi kutlama programları çerçevesinde 18 Mayıs Cumartesi günü saat 20.30’da Yıldırım Belediyesi Bayrak Alanı’nda gerçekleştirilecek konser ile Bilal Sonses sevenleri ile buluşacak.

Karacabey Belediyesi, 19 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da Karacabey Cumhuriyet Meydanı’nda ünlü pop sanatçısı Bengü konseri ile Gençlik ve spor bayramını coşku ile kutlayacak.

Related posts

Şekersiz, Hayal Kahvesi Bursa’da

Bursa Yaşam

Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor

Bursa Yaşam

İki senede 94 kilo verince görenler tanıyamadı

Bursa Yaşam