Bursa Yaşam
Güncel

 “MOTRIO” ile işbirliği yapan Sadrettin Şengül Otomotiv’in Lansmanı yoğun ilgi gördü

Renault’un tescilli yedek parça markası MOTRIO ile yollarını birleştiren Sadrettin Şengül Otomotiv’in düzenlenen lansman’ı basın mensuplarını ve sektörün önemli isimlerini buluşturdu.

Bursa’da satış sonrası bakım ve onarım hizmetleriyle sektörün parlayan yıldızı Sadrettin Şengül Otomotiv, dünya markası ve Renault’un tescilli yedek parça markası MOTRIO ile yollarını birleştirdi. Gerçekleştirilen lansmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sadrettin Şengül Otomotiv’in kurucu Sadrettin Şengül, “3 yıldır kendi ismimizle devam ettiğimiz bu servis hizmetini bugün itibariyle dünyada Renault’nun global olan MOTRIO servis ağı ile birleştirdik” dedi.

Şengül, “Bu mutlu günümüzde buraya teşrif edip bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederiz. Sadrettin Şengül Otomotiv, 2021 yılında İzmir yolu üzerinde Nilüfer ilçesinde kurulmuş satış sonrası hizmetler veren bir otomobil servis noktası.

Ortalama günlük 10-12 müşteriye hizmet veren hem mekanik alanda hem elektronik alanda hem de kaporta ve boya hasar alanına hizmet veren bir noktayız. MOTRIO dediğimizde bugün bütün global firmalar, distribütörler kendilerinin yetkili servislerinin haricinde mutlaka alternatif bir servis ağı geliştiriyorlar.

Dünyada 9 bin üzerinde servis ağı noktası olan MOTRIO ile bugün yollarımızı birleştirip bundan sonraki yolumuza Renault’un tescilli yedek parça markası olan MOTRIO ile Franchise’ı ile birlikte devam ediyor olacağız. Tüm müşterilerimize aynı kalitede ve aynı güvenlikte hizmet vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu

 

Related posts

Belediye personeli Başkan Taban’ı çiçeklerle karşıladı

Bursa Yaşam

Minik ressamlardan Anneler Günü hediyesi

Bursa Yaşam

Ramazanda huzurevi sakinleri ve şehit ailelerini unutmadı

Bursa Yaşam