Ekonomi Kültür Sanat

Kitabının geliri ile öğrencilerin tablet ihtiyacını karşılıyor

ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLÜYOR, EĞITIMLERİ AKSAMIYOR

Sait Dervişoğlu, Ruhuma Mektuplar isimli kitabı ile hem okurunu doyulmaz bir yolculuğa çıkarıyor hem de yüzlerce öğrencinin yüzünü güldürüyor.

SAİT DERVIŞOĞLU KİMDİR?

Sait Dervişoğlu 11 Temmuz 1979 doğumlu bir iş insanı ve sosyal sorumluluk projeleri ile de gönül adamıdır. Yayınlanan ilk eseri Ruhuma Mektuplar’ın telif hakkını bağışlayan Dervişoğlu yine kitabını değerlendirerek ihtiyacı olan köy okulları ve öğrencilerinin tablet ihtiyacını karşılıyor.

NASIL YAPIYOR?

Kitabı Ruhuma Mektupları Mersin iş insanlarına hediye edip tablet desteğinde bulunmalarını rica ediyor. İstedikleri sayıda tablet desteği veren iş insanları, geleceğin eseri öğrencilere yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyor.

TABLETLER ÖĞRENCİLERE ULAŞANA DEK

Tabletler öğrencilere ulaşana dek Sait Dervişoğlu takipçisi oluyor. İş insanlarından teslim aldığı tabletleri kendi aracı ile görüştüğü okullara ulaştırıyor ve öğrencilerin mutluluğuna şahitlik ediyor. Sait Dervişoğlu’nun bu projesi artık herkes tarafından destek görüyor ve iş insanları bizzat kendisine ulaşarak destek olmak istediğini bildiriyor. Bu hafta bin öğrencinin tablet ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Sait Dervişoğlu hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

DESTEK OLMAK İSTEYENLER

Bu anlamlı projede katkısı bulunsun isteyenler sosyal medya üzerinden Sait Dervişoğlu ile irtibata geçebilir.

Related posts

Sertaslan: Asgari ücreti 3100 TL’ye yükselttik

Utku ŞAMLI

57. Altın Portakal Film Festivali kırmızı halı geçiş töreni ile başladı

Bursa Yaşam

Gram altın 500 TL’yi aştı

Utku ŞAMLI