reklam
reklam

BURSA YAŞAM | Bursa Haberleri, Bursa, Bugün ve Son Dakika

reklam

Depremzedeler için yardım kampanyasında 73 milyon toplandı

reklam
Depremzedeler için yardım kampanyasında 73 milyon toplandı
27 Ocak 2020 - 21:21

Ünlü program yapımcısı ve TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Elazığ’da yaşanan 6.8 şiddetindeki deprem sonrası yardım kampanyası başlattı. Depremde zarar gören vatandaşlar adına başlatılan yardım kampanyasında Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından 73 milyon TL bağış toplandığını açıkladı.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremde zarar gören vatandaşlar adına yardım kampanyası başlattı. Tüm vatandaşların takdirini kazanan Acun Ilıcalı’nın başlattığı kampanyaya çok sayıda ünlü ve zengin ismin yanı sıra birçok vatandaş da katkı da bulundu.

73 MİLYON TL BAĞIŞ TOPLANDI
Acun Ilıcalı, depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasında 73 milyon TL bağış toplandığını açıkladı. Instagram hesabından paylaşım yapan Ilıcalı, “Bu gurur milletimizin… Dün gece 51 milyon TL olarak bildirilen yardım tutarımız, tüm yapılan banka transferlerinin AFAD hesaplarına geçmesiyle birlikte 73 milyon TL’ye ulaştı. Yayın boyunca milletimizin vermiş olduğu destekten sonra bu yardımı toplamanın büyük mutluluğu içindeyim.

Kampanyamıza katılan herkesten Allah razı olsun. Zor şartlardaki kardeşlerimize umut olabildiysek ne mutlu hepimize” ifadelerini kullandı.

reklam

© 2020 Bursa Yaşam. Tüm Hakları Saklıdır.