reklam
reklam

BURSA YAŞAM | Bursa Haberleri, Bursa, Bugün ve Son Dakika

reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu gece itibariyle ülkemizin 31 büyük şehrimiz araç giriş çıkışına kapatıyoruz.”

reklam
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu gece itibariyle ülkemizin 31 büyük şehrimiz    araç giriş çıkışına kapatıyoruz.”
03 Nisan 2020 - 20:31

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu gece itibariyle ülkemizin 30 büyük şehrimiz ile Zonguldak ilimizi belirli istisnalar haricinde araç giriş çıkışına kapatıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ülkemizin tamamında daha önce 65 yaş üzeri uygulanan sokağa çıkma yasağını 20 yaş altına da getirdik. 1 Ocak 2000 ve üstü doğumlular sokağa çıkamayacaktır.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Dışarıya çıkma zorunda olan vatandaşlarımız yarından itibaren pazar yerleri marketler gibi insanların toplu şekilde bulundu alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacaktır. İnsanların toplu olarak çalıştığı yerlerde benzer tedbirler alınacaktır. Türkiye genelinde insan hareketliliğini azaltmak için gereken tedbiri sürdüreceğiz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bugüne kadar nice badireyi birlikte atlattığımız bu millet aldığımız tedbirlerden etkilenen kesimlere destek olmak için yardım kampanyasıyla destan yazdı. 3. gününde SMS hariç 304 bin kişi yada kurulumuz 1 milyar 61 milyon liralık yardım yaparak kardeşliğimizin gücünü gösterdi. Yardım kampanyamıza katılan vatandaşlarımıza ve kurullara şükranlarımı sunuyorum.”

(İHA)

reklam

© 2020 Bursa Yaşam. Tüm Hakları Saklıdır.