Bursa

Araç arkasında çekilen köpek için firmadan özür açıklaması geldi

Dün araç arkasına bağlanarak çekilen köpeğin görüntüsünden sonra vatandaşlardan tepki geldi.

Bir firmaya ait olan araç arkasında, çalışan tarafından çekilen köpeğin görüntüsü sonrasında firmadan tarafımıza bir açıklama geldi.

Firma görüntülerde yaşanan durum sonrasında çok üzgün olduklarını dile getirdi. Hayvanlara eziyet eden değil aksine hayvan dostu olduklarını, firma içinde 7-8 köpek beslediklerini, bunun yanı sıra tavşan ve tavuk da beslediklerini belirtti.
Firmada çalışan kişiye gerekli uyarıların yapıldığı ve bu şekilde bir durum ile karşı karşıya kaldıkları için vatandaşlardan özür dileklerini belirttiler

Firmadan yapılan yazılı açıklamada;

Kamuoyuna Duyuru ve Özür

Sosyal medyada yer alan ve hassas değerlerimizin yanlış anlaşılmasına sebebiyet veren bu durumun yansıyış şeklinden dolayı büyük üzüntü duyuyoruz.
Can dostlarımızı sevgiyle koruduğumuz firmamızda bir çalışanımız, köpeği aracın kasasına bindirememiş ve koşmasından zarar gelmeyeceğini öngörerek böyle bir görüntü oluşmasına sebep olmuştur.
Köpeğin durumunun iyi olduğunu, tüm firmamız tarafından iyi bakıldığını ve bu görüntünün oluşmasına sebep olan çalışana gerekli uyarılar yapıldığını kamuoyuyla paylaşmak isteriz.” ifadelerine yer verildi.

Related posts

Nilüfer’e Minia Balkantürk

Bursa Yaşam

Yılmaz, LGS Türkiye birincisini ağırladı

Bursa Yaşam

İznik’te hizmet kalitesi yeni araçlarla artıyor

Utku ŞAMLI